OKNA, DVEŘE A VRATA PRO VÁŠ DŮM

Produkty

VAŠE POPTÁVKA

Zašlete nám požadavek a my Vám obratem sdělíme náš návrh řešení, postupy práce a orientační cenovou kalkulaci.

21.12.2012

Připravili jsme pro vás novou webovou prezentaci. Souběžně s tím jsme aktualizovali naše produkty a…


14.11.2012

V rámci snahy o zkalitňování naší činnosti se naše společnost TVT EURO - okna s.r.o. přihlásila…


archiv novinek

Výroba

Sortiment z produkce firmy TVT EURO-okna s.r.o. je vyráběn ve vlastních moderních výrobních halách situovaných v Babicích na Uherskohradišťsku.

Ve výrobě jsou využívány moderní technologie a vyzkoušené pracovní postupy, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost všech produktů. I díky tomu může naše společnost TVT EURO-okna s.r.o. poskytnout nadstandardní záruku  5 let na všechny své produkty.

Obráběcí centrum Weinig
Obráběcí centrum Weinig
Profilace rámů
Profilace rámů
smrk

Dřeviny

Jakou dřevinu zvolit pro eurooknoTvrdé nebo měkké dřevo?Právě jste se rozhodli, že vaší otvorovou výplní budou eurookna. Stále však nevíte jakou pro nové okno vybrat dřevinu? U nás si můžete vybrat z těchto..
zobrazit více informací

Vrchní závěs s krytkou

Kování

Správnou funkci našich výrobků zajišťuje značkové kováníRoto NT – systém otevíravě sklopného kováníKování je zodpovědné za všechny funkce okna: otevírání, sklápění, uzavření a také za ovládání..
zobrazit více informací

Povrchová úprava

Naše společnost striktně dodržuje doporučení výrobce laků italské společnosti RENNER, které spočívá v aplikaci třívrstvé povrchové úpravy:1 x  barevná impregnace YM M 090/ Lxx    ( namáčení ) ,1..
zobrazit více informací

Zasklení

Izolační skloStandartně zasklíváme izolačním dvojsklem s prostupností Ug=1,0W/m2k.  Izolační sklo používané firmou TVT EURO-okna je sestaveno z tabulí plochého skla z nichž jedna tabule je pokovená. Tloušťka..
zobrazit více informací

Okapnice

Okapnice jsou nezbytnou součástí okenRámová okapnice plní funkci odvodu vody do exteriéru a chrání spodní část rámu ,Okapnice na křídle chrání spodní část křídla a značně prodlužuje životnost okna..
zobrazit více informací

Kliky

Klika propůjčuje Vašemu oknu patřičný puncViditelné prvky na okně musí spojovat vzhled, kvalitu a komfort obsluhy v jeden funkční celek. ,Firma Roto Vám vychází vstříc svým kvalitním provedením okenních..
zobrazit více informací