OKNA, DVEŘE A VRATA PRO VÁŠ DŮM

Produkty

VAŠE POPTÁVKA

Zašlete nám požadavek a my Vám obratem sdělíme náš návrh řešení, postupy práce a orientační cenovou kalkulaci.

21.12.2012

Připravili jsme pro vás novou webovou prezentaci. Souběžně s tím jsme aktualizovali naše produkty a…


14.11.2012

V rámci snahy o zkalitňování naší činnosti se naše společnost TVT EURO - okna s.r.o. přihlásila…


archiv novinek

O společnosti

Společnost TVT EURO-okna s.r.o. je významný český výrobce eurooken, vstupních dveří, garážových sekčních vrat a zimních zahrad ze dřeva. Významnou část produkce tvoří i výroba replik historických špaletových (kastlových) oken, dveří a pavlačových stěn. Ke všem výrobkům nabízí firma TVT EURO-okna s.r.o. i doplňkový sortiment, který tvoří nedílnou součást moderního bydlení - venkovní i vnitřní parapety, žaluzie, rolety, protihmyzové sítě aj.

Společnost TVT EURO-okna s.r.o. poskytuje svým zákazníkům širokou škálu služeb v oblasti odborného poradenství při výběru typu oken a dveří, použitých materiálů a doplňků. 

Kromě kvalitní montáže svých produktů poskytované včetně zednického zapravení nabízí firma TVT EURO-okna s.r.o. i demontáž původních výplní a jejich ekologickou likvidaci. 

Díky svým dlouholetým zkušenostem z oblasti vývoje a výroby a sledování nejnovějších trendů v oblasti konstrukcí a materiálů se společnosti TVT EURO-okna s.r.o. úspěšně daří držet krok se  špičkou v oblasti výroby eurooken a dveří.  

Pro své výrobky používá společnost TVT EURO-okna s.r.o. materiály splňující evropské normy nezávadnosti. Tyto materiály jsou nakupovány od renomovaných českých i zahraničních firem.  

Předností všech výrobků z produkce společnosti TVT EURO-okna s.r.o.  je v prvé řadě vysoká kvalita, zaručená certifikáty, „Stavebně technickým osvědčením', spolehlivý záruční i pozáruční servis a dokonalý design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

Naše výrobky včetně montáže dodáváme po celé ČR a působíme i na Slovensku

Slovo zakladatele

Když jsem společnost zakládal  spolu s bývalým společníkem v roce 1991 s představou nabídnout lidem kompletní servis v oblasti dřevěných výrobků. Po čase se naše výroba zaměřila na výrobu a montáž..
zobrazit více informací