OKNA, DVEŘE A VRATA PRO VÁŠ DŮM

Produkty

VAŠE POPTÁVKA

Zašlete nám požadavek a my Vám obratem sdělíme náš návrh řešení, postupy práce a orientační cenovou kalkulaci.

21.12.2012

Připravili jsme pro vás novou webovou prezentaci. Souběžně s tím jsme aktualizovali naše produkty a…


14.11.2012

V rámci snahy o zkalitňování naší činnosti se naše společnost TVT EURO - okna s.r.o. přihlásila…


archiv novinek

Dřeviny

Jakou dřevinu zvolit pro eurookno

Tvrdé nebo měkké dřevo?

Právě jste se rozhodli, že vaší otvorovou výplní budou eurookna. Stále však nevíte jakou pro nové okno vybrat dřevinu? U nás si můžete vybrat z těchto dřevin.

Smrk

Z používaných dřevin je nejpoužívanější, je totiž nejlevnější. Docela běžně bývá nabízen ať už jako napojovaný, nebo ve fixních délkách. Co se tvrdosti týče je jednoznačně nejměkčí, tím pádem nejméně odoloný vůči mechanickému poškození. Zkrátka takový běžný standard.

Borovice

Pro výrobu oken a dveří z borovice používáme výhradně borovici z dovozu, která obsahuje menší množství pryskyřice. Nabízíme napojovaný i nenapojovaný hranol

Meranti

Meranti je dřevinou velice oblíbenou. Má netradiční vzhled a eurookna z meranti vypadají velice pěkně. Nevýhodou může být velice rozdílná hustota a to i jednotlivých kusů meranti. To zjednodušeně znamená, že konečné odstíny některých kusů můžou být rozdílné. Proto doporučujeme k eliminaci barevných odstínů zvolit raději tmavší lazury. Dodává se ve fixních délkách.

Dub

Dub je nejčastěji používanou listnatou dřevinou pro výrobu oken. Okna z dubu jsou velmi trvanlivá. Jeho nevýhodou je vysoká cena a horší tepelná izolace oproti měkkým dřevinám. Dodává se také ve fixních délkách.

smrk
smrk
dub
dub
meranti
meranti
merawan
merawan