OKNA, DVEŘE A VRATA PRO VÁŠ DŮM

Produkty

VAŠE POPTÁVKA

Zašlete nám požadavek a my Vám obratem sdělíme náš návrh řešení, postupy práce a orientační cenovou kalkulaci.

21.12.2012

Připravili jsme pro vás novou webovou prezentaci. Souběžně s tím jsme aktualizovali naše produkty a…


14.11.2012

V rámci snahy o zkalitňování naší činnosti se naše společnost TVT EURO - okna s.r.o. přihlásila…


archiv novinek

Zasklení

Izolační sklo

Standartně zasklíváme izolačním dvojsklem s prostupností Ug=1,0W/m2k.  Izolační sklo používané firmou TVT EURO-okna je sestaveno z tabulí plochého skla z nichž jedna tabule je pokovená. Tloušťka skla je 4 mm se vzduchotěsně uzavřenou 16 mm dutinou mezi skly. Dále dodáváme izolační trojskla o složení 4+18+4+18+4 s Ug=0,5W/m2k a dále izolační trojskla o složení 4+12+4+12+4 s Ug=0,7W/m2k.Pro zlepšení izolačních schopností jsou dvojskla i trojskla plněna argonem, popř. kryptonem. Dále je možnost použití skla o různé síle (4-8mm). Na výběr jsou teplé rámečky z materiálů nerez, TGI-V a SW-V.  

Dále nabízíme 

  • skla protihluková, která zajistí klid ve Vašem domě. Hluk působí nepříznivě na lidské zdraví, ( způsobuje stres a poruchy spánku ) . Zvolením vhodných skel můžete snížit hladinu hluku až o 40db.
  • skla bezpečnostní, která zvyšují bezpečnost Vašeho domu. Toto sklo se charakterizuje tím, že mezi dvěmi tabulemi skla je vložena ještě folie, která při rozbití zajistí nevypadnutí skla z rámu.
  • skla ornamentní, jsou vhodná tam kde je třeba zajistit soukromí. Můžou se dále používat jako ozdobný doplněk pro Vaše dveře.

Členění skla

Všechna skla je možno dělit meziskelními nebo dřevěnými nalepovacími mřížkami. 

Katalog ornamentních skel